Máme velké zkušenosti s akcemi pro veřejnost. Akce buď celé organizujeme anebo chystáme částečně program. Naše nejznámější akce jsou Dýňobraní, Putování za tajemným zlínským hradem, Žijeme středověkem a Velikonoce v parku, které realizujeme pro město Zlín.  Na městských slavnostech jsme v minulosti spolupracovali např. s městy Vsetín, Hranice, Kroměříž, Uherské Hradiště, Slavičín, Brno a další.

mobilní herny

Pokud pořádáte dětský den, městkou slavnost nebo firemní akci, tak se Vám může zalíbit naše mobilní herna. V herně se věnují dětem naši lektoři. Téma herny si vybíráte a máme toho opravdu hodně - kreativní stavebnice, Lego, logické hry, dřevěné stavebnice, retro hračky a další zajímavé kombinace her. 

témata mobilních herniček

dětské dny

S pořádáním dětských dnů máme velké zkušenosti. Pokud byste potřebovali poradit aktivity, atrakce, umělce, klauny, kouzelníky, kapely, moderátory, rádi Vám poradíme a klidně i celý dětský den zorganizujeme. 

výtvarné dílničky

Výtvarné dílničky nabízíme na různé městské akce nebo firemní eventy. Dílničky pro nás zajišťuje skvělá Šárka Gazdová a její orgnizace Ruce v akci. Kontakt na Ruce v akci: sarkagazdova@seznam.cz

 

firemní akce

S organizováním firemních akcí, ale i např. s konferencemi a přednáškami máme také bohaté zkušenosti. 

městské akce

Již několik let organizujeme velké akce pro veřejnost. Ve Zlíně se jedná o tradiční akce Velikonoce v parku, Dýňobraní, Putování za tajemným zlínským hradem nebo Žijeme středověkem. Na těchto akcích spolupracujeme s organizací Živý Zlín.

 

Kontakt

Inspirace Zlín, z.s.
Bří Sousedíků 1056
Zlín
760 01

603948892

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode