O historii Zlína se zajímáme už mnoho let. Pravidelně připravujeme přednášky o historii Zlína, provázíme Zlínem dospělé, děti i zahraniční návštěvníky, publikujeme články a připravujeme firemní eventy zaměřené na poznávání Zlína.

Prohlídky Zlínem pro firmy

Unikátní firemní event s teambuildingovými prvky zaměřený na zážitek a poznání historie i současnosti města Zlín. Klienti zažijí Zlín zcela netradičním způsobem, poznají i méně známá místa a fakta o Zlíně. Program připravený dle přání klienta připravuje a realizuje odborně vzdělaný lektor. Nebude chybět seznámení s gastronomií oblasti Zlínského kraje. Služba je vhodná jak pro zaměstnance, tak i pro partnerské společnosti. Možnost zajištění překladatele do mnoha jazyků.

Průvodcovské služby

Zajistíme pro Vás průvodcovské služby s vysoce odborným lektorem,   který Vás provede po nejzajímavějších místech Zlínského kraje nebo jen Zlína. Připravíme nejen odborný a zároveň zážitkový program na   míru, přichystáme i gastronomické speciality z našeho regionu. Zážitkový program zajistíme i v anglickém jazyce. Cena průvodcování se odvíjí od počtu účastníků, trasy a času na prohlídku. 

Přednášková činnost

Zajímá Vás historie Zlína? Zajistíme pro Vás přednášky na předem zvolená témata z historie Zlína (Baťův systém řízení, rozvoj města za Tomáše Bati, architektura, filmové ateliéry a mnoho dalších témat).

Publikační činnost

V létě roku 2018 byl vydán pracovní sešit pro děti s názvem „S pastelkami - městem Zlín“, který provede malé turisty centrem města a představí jeho historii velmi zajímavou a poutavou formou. O grafiku se postarala výtvarnice Eva Chupíková. Publikace chronologicky popisuje hlavní historické milníky města. První polovina se věnuje předbaťovské éře a tedy pravěkému Zlínu, kostelu sv. Filipa a Jakuba, náměstí, zlínském hradu a zámku. Druhá polovina pak informacím o Tomáši Baťovi, obytným čtvrtím, 14|15 Baťovu institutu, Baťově vile a 21. budově. Prostřední část tvoří mapa centra města. Pravidelně vydáváme odborné články  zabývající se historií Zlína.

Projektové dny pro školy

Rádi pro dětské skupiny připravíme projektové dny, které začínají ve třídě přednáškou o historii Zlína. Pak se s dětmi společně vydáme do města a projdeme si ta    nejzajímavější místa. Děti dostanou průvodce S pastelkami městem Zlín, díky kterému si všechny informace o prohlídce odnesou domů. Tento projektový den je možné hradit ze šablon. 

V případě zájmu o naše služby se nám můžete ozvat na e-mail: info@inspiracezlin.eu


 
 

 

 

Kontakt

Inspirace Zlín, z.s.
Bří Sousedíků 1056
Zlín
760 01

603948892

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode