Podpora Inspirace Zlín

09.11.2020 13:39

Dovolte mi, abych Vás oslovila jménem organizace Inspirace Zlín z. s.,
 
už pátým rokem fungujeme ve Zlíně v oblasti kultury a volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi. Aktuálně se ocitáme ve velmi těžké situaci. Nebudeme si hrát na hrdiny, že to nějak dopadne. Od března 2020 jsme kvůli epidemii Covid 19 zrealizovali jen 20 % plánovaných akcí. Z akcí platíme provozní náklady - nájem skladu, provoz kanceláře a další provozní poplatky. Nikdy jsme neměli dotaci na činnost z ministerstva, EU, kraje, jen občas na konkrétní akce na nájem prostor. Naštěstí nemáme zaměstnance, protože všichni, kteří se na akcích podílíme máme svá jiná zaměstnání. Provozní náklady nás stojí cca 20 tisíc/měsíčně. (kancelář, sklad, internet, atd.) Bohužel teď celý podzim, zimu a jaro mít žádné akce opět nebudeme. Naše akce jsou moc velké nebo dost kontaktní. Bohužel nemáme nárok jako organizace na žádnou podporu (Covid nájem, Covid kultura - nesplňujeme podmínky).
 
Takže nás napadlo poprosit naše návštěvníky akcí nebo místní firmy o jakoukoliv finanční pomoc. I malinkatá částka nám dost uleví a někteří z Vás třeba pracujete v oblasti, která postižená pandemií není. Firmám můžeme vystavit darovací smlouvu. Velmi nám pomůže i sdílení, přeposlání této prosby nebo třeba i vyvěšení na nástěnce. Toto je vlastně poslední možnost, jak přežít do léta 2021.
 
Které akce vlastně realizujeme?
 
Festival IQ Play, Žijeme středověkem, Putování za tajemným zlínským hradem, Velikonoce v parku, Retrohrátky, Retrosbírky, Festival stavebnic, Fenomén Igráček, Fenomén Fatra, výukové programy pro děti ze ZŠ o historii Zlína, průvodcovské služby, atd.
 
My Vám za to slíbíme, že jak to bude možné, rozjedeme akce pro rodiny s dětmi ještě s větší parádou než doposud.
Za jakoukoliv částku Vám mnohokrát děkujeme. (2400939841 / 2010)
 
Děkujeme!
 
Mgr. Věra Stojarová, předsedkyně Inspirace Zlín z. s.

Zpět

Kontakt

Inspirace Zlín, z.s.
Bří Sousedíků 1056
Zlín
760 01

603948892

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode