Festival IQ Play v Otrokovické Besedě

13.06.2017 10:51

Více než týden bude možnost navštívit v Otrokovické Besedě další ze série hravých festivalů po názvem IQ Play. Na festivalu budou k vidění a vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky a logické hry, stavebnice a chytré hry a hračky, Montessori pomůcky a koutek pro nejmenší děti. Festival IQ Play se bude konat v malém sále Otrokovické Besedy, od 16. září do 24. září a bude otevřeno každý den od 9 do 18 hodin.

Malý sál Otrokovické Besedy se promění v jednu velkou hernu a bude rozdělená do několika zón podle druhu her. Zóna logických her bude plná logických her a společenských deskových her a jejich zvětšenin, ale také smart her pro jednoho hráče. Stavebnicová zóna bude plná stavebnic z nejrůznějších materiálů a i méně známých stavebnic. Baby zónu pak budou tvořit smyslové hračky, obří stavebnice, logické skládačky a Montessori pomůcky.

Těší nás vzrůstající zájem o tyto akce, protože je vidět na dětech radost z nových zážitků a v zápalu hry dokáží zapomenout i na své tablety a mobilní telefony. Tzv. edukativní hračky podporují u dětí kreativitu, jemnou motoriku, představivost a logické myšlení. Na výstavě mohou zůstat celé hodiny. Na akci se návštěvníci seznámí s chytrými hračkami od výrobců z celé republiky,“ uvádí organizátoři výstavy.

Festival IQ Play se v Otrokovicích bude konat již podruhé, ale určitě se letos objeví spousta novinek. Akce navazuje na výstavy hravých her, hlavolamů a stavebnic, které se realizují ve Zlínském kraji už čtvrtým rokem. Dopolední časy ve všední dny jsou vyhrazeny od 9 do 11.30 pro děti ze základních a mateřských škol.

Vstupné bude jednotné: 50,- Kč, rodinné pak 120,- Kč

Výstavu pořádá spolek Inspirace Zlín, z. s. Mediálními partnery jsou Zlínský deník Zlínský nočník. Partnerem Festivalu IQ Play je město Otrokovice. Hlavním podporovatelem Festivalu IQ Play v Otrokovicích je Continental Barum s.r.o.

Zpět

Kontakt

Inspirace Zlín, z.s.
Bří Sousedíků 1056
Zlín
760 01

603948892

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode