Putovní výstava "Fenomén Igráček" je realizována ve spolupráci společnosti EFKO. Ta před téměř deseti lety zahájila pokračování výroby legendárních Igráčků. Výstava vznikla v Technickém muzeu v Brně jako příklad znovuobnovení a výroby figurky oblíbené v 80. letech. Děti se tak seznámí s postavičkami, které kdysi bavily jejich rodiče. V tomto roce dělá Igráček radost už 42 let a výstava „Fenomém Igráček“ navštívila již 70 míst v ČR i na Slovensku. Na výstavě nechybí legendární první postavička zedníka z roku 1976. Je možné zařídit dílničku, ve které si děti vytvoří vlastní design z bílého Igráčka.

Putovní výstava obsahuje kompletní marketingový materiál (TZ, plakát, fotografie a grafiku). Pro každé zastavení je vyroben personalizovaný Igráček - slavná místní postava podle místa galerie či muzea. Putovní výstava obsahuje exponáty, informační panely a hernu pro dětského návštěvníka. Na vernisáži zajistíme proslov kurátorky výstavy, Mgr. Věry Stojarové.

Představení Fenoménu Igráček paní Pavlínou Komínkovou, ředitelkou Muzea Blanenska:  https://www.blansko.cz/media/televize-blansko/videozurnal/video/1435

Cena putovní výstavy je 20 000,- Kč/měsíc a 30 000,- Kč/ dva měsíce. Cena obsahuje instalaci, dopravu. Ubytování hradí instituce.


Kontakt

Inspirace Zlín, z.s.
Bří Sousedíků 1056
Zlín
760 01

603948892

Festival IQ Play

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode