Festival IQ Play je putovní hravá výstava, na které jsou k vidění, ale hlavně k vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky, Montessori pomůcky, dřevěné hračky, logické hry, stavebnice a zvětšeniny her.
Festival je rozdělen do několika zón podle druhu her. Zóna logických her je plná společenských deskových her, smart her pro jednoho hráče, logických her a zvětšenin deskových her. Stavebnicová zóna je tvořena stavebnicemi z nejrůznějších materiálů. K dispozici jsou i méně známé stavebnice. Baby zónu pak tvoří obří stavebnice, logické skládačky a smyslové hračky.

Těší nás, že děti na těchto akcích zapomenou na své tablety a mobilní telefony a trpělivě si s chytrými hračkami hrají. Na výstavě mohou zůstat celé hodiny. Rok od roku zaznamenáváme zvyšující se zájem o tyto akce. Dopolední časy u nás tráví děti ze základních a mateřských škol. Formát Festivalu IQ Play se ve Zlínském kraji nekoná poprvé, ale navazuje na akce hravých výstav her a hlavolamů a stavebnic. Tzv. chytré hračky podporují u dětí kreativitu, představivost, logické a strategické myšlení a jemnou motoriku.  

Akce je ukázkou přímé podpory technického vzdělávání dětí, která u těch nejmenších začíná právě hrou s těmito vzdělávacími hrami. Těší nás, že se na akci návštěvníci seznámí s chytrými hračkami od výrobců z celé republiky. Letos jsme přichystali také hodně novinek.

Web Festivalu iq play: www.festivaliqplay.eu. Festival najdete také na facebooku, kde najdete aktuální informace.
 
financování akce:
 
Cena zorganizování Festivalu IQ Play je 10 tisíc/1 den. V případě, že místo je vzdálenější než 100 km od Zlína, tak preferujeme akci na 2 dny, kdy stihneme vše takto nachystat. V ceně je doprava, ubytování, lektoři.
 
Financování akce vždy řešíme s každou institucí individuálně podle daných a aktuálních možností, tak aby obě strany byly spokojené. Instituce vybírají vstupné většinou ve výši 50,- Kč/osobu a rodinné vstupné je 150,- Kč. Většinou se při dobré propagaci akci pokryje vybraným vstupným. Akce je také vhodná k oslovení sponzorů nebo dotací z města či kraje.  
 
prostorové požadavky:
 
Festival IQ Play obsahuje velké množství různých vzdělávacích her. Dokážeme obsadit až 50 stolů. Jsme schopni při nedostatku stolů za úplatu zapůjčit kartonový pevný nábytek (sedátka + stolky)

 

Kontakt

Inspirace Zlín, z.s.
Bří Sousedíků 1056
Zlín
760 01

603948892

Festival IQ Play

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode