Festival IQ Play je putovní hravá výstava, na které jsou k vidění, ale hlavně k vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky, Montessori pomůcky, dřevěné hračky, logické hry, stavebnice a zvětšeniny her.

Festival IQ Play pro všechny generace

Festival je rozdělen do několika zón podle druhu her. Zóna logických her je plná společenských deskových her, smart her pro jednoho hráče, logických her a zvětšenin deskových her. Stavebnicová zóna je tvořena stavebnicemi z nejrůznějších materiálů. K dispozici jsou i méně známé stavebnice. Baby zónu pak tvoří obří stavebnice, logické skládačky a smyslové hračky.

vzdělávání hrou

Těší nás, že děti na těchto akcích zapomenou na své tablety a mobilní telefony a trpělivě si s chytrými hračkami hrají. Na výstavě mohou zůstat celé hodiny. Rok od roku zaznamenáváme zvyšující se zájem o tyto akce. Dopolední časy u nás tráví děti ze základních a mateřských škol. Formát Festivalu IQ Play se ve Zlínském kraji nekoná poprvé, ale navazuje na akce hravých výstav her a hlavolamů a stavebnic. Tzv. chytré hračky podporují u dětí kreativitu, představivost, logické a strategické myšlení a jemnou motoriku.

podpora technického vzdělávání dětí

Akce je ukázkou přímé podpory technického vzdělávání dětí, která u těch nejmenších začíná právě hrou s těmito vzdělávacími hrami. Těší nás, že se na akci návštěvníci seznámí s chytrými hračkami od výrobců z celé republiky. Letos jsme přichystali také hodně novinek.      

další informace:

Web Festivalu iq play: www.festivaliqplay.eu. Festival najdete také na facebooku, kde najdete aktuální informace.

financování akce:

1. Model ceny, když vybírá vstupné samostatně muzeum, galerie, kulturní dům:

5000,- Kč/den (v ceně je doprava, instalace, zaškolení Vašich lektorů) Festival stěhujeme na minimálně 5 dnů.

2. Model ceny při dvoudenním víkendovém Festivalu IQ Play, kdy vstupné vybírá Inspirace Zlín:

0,- Kč/den + instituci hradíme nájem prostor + případné další náklady

Financování akce vždy řešíme s každou institucí individuálně podle daných a aktuálních možností, tak aby obě strany byly spokojené.

prostorové požadavky:

Festival IQ Play obsahuje až 300 různých vzdělávacích her. Dokážeme obsadit až 50 stolů.

Jsme schopni při nedostatku stolů za úplatu zapůjčit kartonový pevný nábytek (sedátka + stolky).

 

Kontakt

Inspirace Zlín, z.s.
Bří Sousedíků 1056
Zlín
760 01

603948892

Festival IQ Play

  • 04.01.2018 19:51

    Festival IQ Play v Uherském Hradišti

    V Uherském Hradišti se chystá Festival IQ Play, herna plná zajímavých her a hraček. Na festivalu budou k vidění a vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky a logické hry, stavebnice a Montessori pomůcky. Nebude chybět koutek pro nejmenší děti. Festival IQ Play se bude konat v...

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode