Malý kutil

Již Tomáš Baťa zamýšlel i na měšťanské škole v prvé řadě nahradit dosavadní typ „izolované školy učení“ novým typem „školy pracovní a společenské“ kladoucí důraz na skloubení školy s reálným životem a potřebou kreativních absolventů znalých nejenom všeobecných disciplín, ale i základů techniky, ekonomiky a obchodu. Zvláštní důraz kladl na individuální schopnost dítěte přizpůsobovat se podmínkám prostředí, na jeho tvořivost, imaginaci a samostatnost.

Díky podpoře společnosti Continental Barum, s.r.o. pro Vás můžeme realizovat workshopy Malý kutil, který je určen pro děti základních a mateřských škol ze Zlínského kraje. Podpora workshopu vznikla v rámci projektu "Máme rádi ruční práci". Workshop je vhodný i pro větší akce pro veřejnost. Děti se seznámí s různými druhy nářadí, pracovními postupy a materiály. V průběhu workshopu si vyrobí svůj vlastní výrobek a zažijí tak radost z tvoření. Záštitu workshopu Malý kutil poskytl i Klub absolventů Baťovy školy práce. Cílem projektu je podpora technického vzdělávání dětí. Více informací: info@inspiracezlin.eu, 603 94 88 92.

 

 

Kontakt

Inspirace Zlín, z.s.
Bří Sousedíků 1056
Zlín
760 01

603948892

Festival IQ Play

  • 04.01.2018 19:51

    Festival IQ Play v Uherském Hradišti

    V Uherském Hradišti se chystá Festival IQ Play, herna plná zajímavých her a hraček. Na festivalu budou k vidění a vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky a logické hry, stavebnice a Montessori pomůcky. Nebude chybět koutek pro nejmenší děti. Festival IQ Play se bude konat v...

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode