Festival IQ Play v Otrokovické Besedě

13.06.2017 10:51

Více než týden bude možnost navštívit v Otrokovické Besedě další ze série hravých festivalů po názvem IQ Play. Na festivalu budou k vidění a vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky a logické hry, stavebnice a chytré hry a hračky, Montessori pomůcky a koutek pro nejmenší děti. Festival IQ Play se bude konat v malém sále Otrokovické Besedy, od 16. září do 24. září a bude otevřeno každý den od 9 do 18 hodin.

Malý sál Otrokovické Besedy se promění v jednu velkou hernu a bude rozdělená do několika zón podle druhu her. Zóna logických her bude plná logických her a společenských deskových her a jejich zvětšenin, ale také smart her pro jednoho hráče. Stavebnicová zóna bude plná stavebnic z nejrůznějších materiálů a i méně známých stavebnic. Baby zónu pak budou tvořit smyslové hračky, obří stavebnice, logické skládačky a Montessori pomůcky.

Těší nás vzrůstající zájem o tyto akce, protože je vidět na dětech radost z nových zážitků a v zápalu hry dokáží zapomenout i na své tablety a mobilní telefony. Tzv. edukativní hračky podporují u dětí kreativitu, jemnou motoriku, představivost a logické myšlení. Na výstavě mohou zůstat celé hodiny. Na akci se návštěvníci seznámí s chytrými hračkami od výrobců z celé republiky,“ uvádí organizátoři výstavy.

Festival IQ Play se v Otrokovicích bude konat již podruhé, ale určitě se letos objeví spousta novinek. Akce navazuje na výstavy hravých her, hlavolamů a stavebnic, které se realizují ve Zlínském kraji už čtvrtým rokem. Dopolední časy ve všední dny jsou vyhrazeny od 9 do 11.30 pro děti ze základních a mateřských škol.

Vstupné bude jednotné: 50,- Kč, rodinné pak 120,- Kč

Výstavu pořádá spolek Inspirace Zlín, z. s. Mediálními partnery jsou Zlínský deník Zlínský nočník. Partnerem Festivalu IQ Play je město Otrokovice.

Zpět

Kontakt

Inspirace Zlín, z.s.
Bří Sousedíků 1056
Zlín
760 01

603948892

Festival IQ Play

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode